top of page

Видалення зуба

Видалення зуба – це крайній захід, до якого вдаються стоматологи, коли немає можливості іншими методами запобігти поширенню інфекції або коли здоров'я пацієнта перебуває у серйозній небезпеці.

Показання до видалення зубів

  • загострення хронічного періодонтиту, у якому немає можливості локалізувати вогнище запалення у вершини зуба

  • якщо екстракція зуба дозволить уникнути серйозних ускладнень, типу запального процесу, утворення кісти, невриту тощо

  • сильне руйнування карієсом та відсутність можливості відновити зуб

Хірургічний кабінет в стоматологічній клініці Улыбка

Планове видалення

При плановому оперативному втручанні стоматолог призначає конкретну дату та час його проведення. У цьому випадку видалення зуба спрямоване на усунення патологічного стану та відновлення здоров'я ротової порожнини пацієнта.

Термінове видалення

Якщо у пацієнта гостре гнійне запалення, сильний біль, спричинений механічним пошкодженням зуба, йому рекомендується видалити зуб у терміновому порядку.
Планово видаляються зуби, які вже не підлягають лікуванню або ті, дефект становища яких призводить до травматизму навколишніх м'яких тканин. Екстракція показана при ускладненому пародонтиті, а також у ході ортодонтичного лікування або стоматологічної ортопедії.
Наші хірурги дуже акуратні в роботі, тому видалення зубів проходить без стресу. Перед імплантацією зуби видаляються атравматично – це означає, що зуб витягується за допомогою спеціальних інструментів та сучасних методик так, щоб не пошкодити кістку.
Це дуже важливо, тому що потрібно зберегти сприятливі умови для встановлення імплантату, щоб не знадобилося штучно нарощувати кістку.

Вартість послуг

Видалення зуба атравматичне 
від 2500грн
Видалення восьмого зуба (зуб мудрості)
від 2400 - 5800 грн
Атипове видалення
від 5800 - 7800 грн

Записатися на прийом можна будь-яким, зручним вам, способом

Стійка адміністратора в стоматологічній клініці Улыбка
bottom of page