top of page

Степаніченко Діна Олександрівна

Стоматолог-ортодонт

Виправляє прикус та неправильне положення зубів за допомогою брекетів та пластинок у дорослих та дітей. Працює з передовими техніками лікування, які застосовуються провідними клініками у всіх країнах світу. Тому більшість пацієнтів, які вже почали лікування в іншій країні, легко можуть продовжити його у неї.

Вважає, що ортодонтичне лікування — це не лише рівні зуби та правильний прикус, а в першу чергу пошук та усунення причин, що призвели до порушень. Тільки так виходить довговічний та функціональний результат.

На медичний шлях Діну з раннього дитинства спонукала бабусина робота медсестрою. У неї вона вперше побачила, як дітям лікують зуби.

Степанченко Діна, стоматолог Ортодонт

Після 9-го класу вступила до Одеського медичного училища за спеціальністю "зубний технік", яке закінчила з відзнакою. Після цього закінчила факультет стоматології ОНМЕДу, там же закінчила інтернатуру, спеціалізацію "ортодонтія".

Крім цього проходила навчання у філії корейського інституту ортодонтії в Києві. Постійно вдосконалює знання прочитанням професійної літератури, переглядом вебінарів, відвідуванням курсів.

Сертифікати

Наші лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб надавати вам якісний та сучасний сервіс.

bottom of page