top of page

Брекети на одну щелепу: коли ставлять?

Ця інноваційна ортодонтична процедура пропонує ряд переваг, які допомагають покращити вирівнювання зубів та покращити посмішку. У цій статті ми розповімо про всі важливі аспекти, пов'язані з брекетами на одну щелепу, і відповімо на питання, що часто задаються.


Брекети на одну щелепу: у чому полягає процедура?


Однощелепні брекети – це тип брекетів, які встановлюються лише на верхню чи нижню щелепу, залежно від індивідуальних потреб пацієнта. Ця процедура надає можливість скоригувати вирівнювання зубів в одній із щелеп, залишаючи іншу без брекетів.


При первинній консультації ортодонт проведе загальне дослідження вашого рота за допомогою рентгенівських знімків та відбитків для точного визначення стану зубів та щелепи. Якщо брекети на одну щелепу підходять вам, то ортодонт розробить індивідуальний план лікування.


Переваги брекетів на щелепу


  1. Фокусування на проблемній зоні: Одна з головних переваг брекетів на щелепу полягає в тому, що вони дозволяють зосередитися на проблемній зоні. Це ефективно для пацієнтів, які мають лише невеликі проблеми з однією з щелеп.

  2. Скорочене лікування: Брекети на одну щелепу забезпечують коротший період лікування, ніж встановлення брекетів на обидві щелепи. Це може бути особливо привабливим для тих, хто хоче швидше досягти бажаних результатів.

  3. Економія витрат: Лікування брекетами на одну щелепу може бути доступнішим з фінансової точки зору, ніж встановлення брекетів на обидві щелепи. Це надає можливість заощадити на витратах, не применшуючи ефективності лікування.

Етапи встановлення брекетів на одну щелепу


Установка брекетів на одну щелепу - це процес, який вимагає уваги до деталей та певної послідовності кроків. Нижче наведено основні етапи цієї процедури:


Консультація з ортодонтом

Перший крок - це призначити консультацію з досвідченим ортодонтом, що спеціалізується на брекетах та ортодонтичному лікуванні. Під час консультації ортодонт оцінить вашу посмішку, прикус та загальний стан зубів.
Створення індивідуального плану лікування

Після ретельного дослідження вашого рота, ортодонт розробить індивідуальний план лікування, який найкраще відповідає вашим потребам. У цьому плані буде визначено етапи лікування, тривалість процесу та очікувані результати.


Підготовка зубів

Перед встановленням брекетів ортодонт може рекомендувати провести деякі попередні процедури, такі як чищення зубів або видалення зубів, що заважають, щоб забезпечити максимально ефективне лікування.


Встановлення брекетів

Коли зуби готові, ортодонт розпочне встановлення брекетів на вибрану щелепу. У цьому процесі кожен зуб буде прикріплений металевий чи керамічний брекет за допомогою спеціального клею.


Регулярні контрольні візити

Після встановлення брекетів важливо регулярно відвідувати ортодонта для контрольних візитів. Це дозволить стежити за прогресом лікування та вносити необхідні корективи.


Висновок


Брекети на одну щелепу надають унікальну можливість покращити посмішку, вирівняти зуби та покращити оральне здоров'я. Ця інноваційна процедура має свої переваги, такі як скорочене лікування та економія витрат і може бути ефективним рішенням для багатьох пацієнтів. Не забувайте дотримуватися рекомендацій ортодонта щодо догляду за брекетами та зубами, щоб досягти найкращих результатів.

Не пропустіть можливість покращити свою посмішку та здоров'я ротової порожнини за допомогою брекетів на одну щелепу. Плануйте консультацію з ортодонтом сьогодні!


0 переглядів
bottom of page