top of page

Композитні вініри

Композитні вініри / художня реставрація – це методика, коли передня поверхня зуба відновлюється за допомогою фотополімерного матеріалу. Застосування цього методу дозволяє досягти таких результатів:
  • відновити зруйнований зуб
  • відкоригувати щілину між передніми зубами
  • усунути великі проміжки між зубами
  • замінити старі пломби
  • усунути різні дефекти на зовнішній частині зубів
  • покращити форму, розмір та відтінок зубів
Чоловік посміхається з вінрами
Композитні вініри
Естетичні проблеми зубів можна вирішити за допомогою композитних вінірів, що також називаються компонірами. Їхні етапи моделювання практично ідентичні етапам художньої реставрації.
На відміну від класичних вінірів вони не виготовляються в зуботехнічній лабораторії, а відразу ж моделюються в ротовій порожнині пацієнта шляхом пошарового нанесення на зовнішній бік зубів світловідбивного композитного матеріалу.
Створивши зуб безпосередньо у роті, стоматолог засвічує його спеціальною лампою, під променями якої твердіє фотополімер. Після цього зуб полірується, йому надається остаточна форма.
Реставрація зубів композитними вінірами можлива у випадках, коли обсяг роботи невеликий. Термін їх служби в середньому становить 3-5 років, тому вони потребують ретельного догляду та регулярної заміни.
Швидке встановлення

Переваги

Доступна вартість
Композитні вініри коштують дешевше за керамічні. Їхня ціна доступна для більшості пацієнтів
Немає необхідності чекати тижнями вінірів і часто відвідувати стоматолога. Композитні вініри встановлюються за 1-2 прийоми, залежно від числа зубів, що реставруються.

Вартість послуг

Композитні вініри
150 $
*Ціни вказані в доларах з рекламною метою, розрахунки в гривнях за курсом на день оплати.

Записатися на прийом можна будь-яким, зручним вам, способом

Стійка адміністратора в стоматологічній клінікі Улыбка
bottom of page