top of page

Комплексна діагностика

Для того, щоб стоматологічне лікування було правильним та ефективним, потрібно детально бачити всю картину клінічного випадку. Це можливо при повній діагностиці, що включає в себе:
  • консультацію кількох лікарів

  • огляд ротової порожнини

  • фотодіагностику

  • рентгендіагностику

  • аналіз ситуації та написання плану лікування лікарським консиліумом

  • видачу детального плану лікування та роз'яснення усіх деталей, відповіді на всі питання щодо плану

Подивіться коротке відео про те, як проходить комплексна діагностика

Детальніше про те, як все відбувається

На першій зустрічі лікар з'ясовує скарги та побажання пацієнта, робить огляд зубів, внутрішньоротові фотографії та КТ (комп'ютерна томографія).
На комп'ютерній томографії ми можемо вивчити в 3D проекції детально кожен зуб окремо, подивитися на якість кістки, оцінити гайморові пазухи, зробити необхідні виміри і т.д.
обстеження при комплексній діагностиці
консиліум лікарів при комплексній діагностиці
Після збору такої інформації ми беремо кілька днів, щоб лікарі могли вивчити клінічну ситуацію і написати докладний план лікування, можливо кілька варіантів плану лікування. В якому будуть вказані послідовність етапів лікування та вартість.
Іноді потрібна ще одна або кілька консультацій з різними лікарями, але це при важких і складних ситуаціях. Усі додаткові консультації входять у вартість.
Далі пацієнту видається план лікування. Лікар докладно пояснює та показує на знімках та фото зубів, що відбуватиметься та обговорює час лікування та план дій.
Так пацієнт отримує думку та бачення його лікування від нашої команди лікарів.
План лікування при комплексній діагностиці
Хотіли б наголосити, що ми не тиснемо на пацієнта записатися відразу після видачі плану. Для нас важливо, щоб він прийняв свідоме та зважене рішення, що хоче працювати з нашою командою.
Так у нас з пацієнтом будуються довірливі стосунки. Все проходить планово, спокійно, без метушні, якісно та з гарним прогнозом лікування. А це наше основне завдання та мета, як пацієнта, так і команди лікарів.

Вартість послуг

Вартість комплексної діагностики (check-up зубів)
1850 грн

Записатися на прийом можна будь-яким, зручним вам, способом

Стійка адміністратора в стоматологічній клініці Улыбка
bottom of page