top of page

Гоголєв Віталій Євгенович

Стоматолог-ортопед, терапевт

Лікар, який спеціалізується на ендодонтії (лікування кореневих каналів). Володіє методами вітальної терапії пульпи, апікальної мікрохірургії, первинного та повторного лікування кореневих каналів, надає першу допомогу та терапію дентальної травми. Якщо простою мовою :) то рятує навіть ті зуби, які раніше могли здаватися безнадійними та йшли на видалення.

Другим напрямком є ​​протезування за допомогою повних та часткових керамічних конструкцій, корекція усмішок за допомогою вінірів. Використовує мікроскоп у процесі лікування – що гарантує відмінний результат та мінімальне втручання у тканини зубів.

Віталій вирішив стати лікарем-стоматологом у підлітковому віці, це був виважений та усвідомлений вибір, до досягнення якого він планомірно йшов.

Гоголєв Віталій, стоматолог терапевт

З першого курсу в ОНМеді, Віталій одразу почав спостерігати за роботою стоматологога біля крісла, а потім і асистувати, щоб набратися знань у галузі практичної стоматології та розвинути клінічне мислення. Вибір ендодонтії як своєї основної сфери діяльності був продиктований стрімким розвитком цієї галузі, адже з'явилася можливість рятувати зуби в таких ситуаціях, які раніше вважалися безнадійними.

Реалізувати це Віталію допомагає постійне прагнення до самовдосконалення, вивчення сучасних лікувальних методик, участь у майстер-класах та конференціях стоматології з провідними міжнародними лекторами та професіоналами своєї справи.

Сертифікати

Наші лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб надавати вам якісний та сучасний сервіс.

bottom of page