top of page

Карташова Анастасія Сергіївна

Стоматолог-ортодонт

Виправляє прикус та вирівнює зуби за допомогою брекетів, елайнерів та ортодонтичних апаратів. Завдяки інноваційним знанням вона виконує роботу будь-якої складності та доводить її до чудового результату.

Працює з дорослими пацієнтами та дітьми з патологією прикусу, аномальним розташуванням або усуненням окремих зубів, дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба. Індивідуально підбирає найбільш надійний та швидкий метод виправлення патології зубного ряду.

Анастасія вирішила стати стоматологом, будучи ще дитиною, завдяки зустрічі з лікарем, який уважно та безболісно пролікував її зуби. Тепер вона дуже уважна до своїх пацієнтів. Її доброта та індивідуальний підхід імпонує не лише дітям, а й дорослим.

Анастасія Карташова, стоматолог ортодонт

Анастасія — всебічно розвинена особистість, її тактовна поведінка з пацієнтами робить прийом максимально комфортним, а відповідальність та дисципліна у роботі гарантує успіх у лікуванні.

Вона постійно підвищує як теоретичний рівень знань, так і практичні навички. У своїй практиці Анастасія використовує всі види брекет-систем, мікроімпланти, капи, знімні та незнімні ортодонтичні апарати.

Сертифікати

Наші лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб надавати вам якісний та сучасний сервіс.

bottom of page