top of page

Стучилова Аліна Володимирівна

Стоматолог-імплантолог

Відновлює втрачені зуби за допомогою імплантатів. Має великий досвід роботи, що дозволяє їй надійно та якісно встановлювати імплантати будь-якого виробника та тримати рівень приживання на позначці 98.5%.

Завдяки такому підходу пацієнт отримує не лише красиві зуби, а й відновлює естетику посмішки та функціональність жувального апарату, комфортні відчуття при вживанні їжі та під час розмови.

Аліна з дитинства мріяла про професію, де вона могла б допомагати людям. Вона завжди виділялася особливим терпінням, посидючістю, уважністю і педантичністю при виконанні будь-якого поставленого завдання. Коли настав час визначатися зі спеціальністю, вона зупинилася на стоматології. Оскільки під час ознайомлення з професіями зрозуміла, що саме тут вона може бути на 100% корисною, бачити результат як змінюється життя людей на краще до і після лікування.

Стучилова Аліна, стоматолог імплантолог

Аліна у своїй роботі з пацієнтом допомагає обрати оптимальне вирішення його проблеми, пропонуючи індивідуальні варіанти лікування, що підходять кожному пацієнту.

Сертифікати

Наші лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб надавати вам якісний та сучасний сервіс.

bottom of page