Стучилова Аліна Володимирівна

Стоматолог-імплантолог

Відновлює втрачені зуби за допомогою імплантатів. Має великий досвід роботи, що дозволяє їй надійно та якісно встановлювати імплантати будь-якого виробника та тримати рівень приживання на позначці 98.5%.

Завдяки такому підходу пацієнт отримує не лише красиві зуби, а й відновлює естетику посмішки та функціональність жувального апарату, комфортні відчуття при вживанні їжі та під час розмови.

Аліна з дитинства мріяла про професію, де вона могла б допомагати людям. Вона завжди виділялася особливим терпінням, посидючістю, уважністю і педантичністю при виконанні будь-якого поставленого завдання. Коли настав час визначатися зі спеціальністю, вона зупинилася на стоматології. Оскільки під час ознайомлення з професіями зрозуміла, що саме тут вона може бути на 100% корисною, бачити результат як змінюється життя людей на краще до і після лікування.

Стучилова Аліна, стоматолог імплантолог

Аліна у своїй роботі з пацієнтом допомагає обрати оптимальне вирішення його проблеми, пропонуючи індивідуальні варіанти лікування, що підходять кожному пацієнту.

Сертифікати

Наші лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб надавати вам якісний та сучасний сервіс.