top of page

Адамідіс Євгеній Ніколаос

Стоматолог-хірург

Відновлює втрачені зуби за допомогою імплантатів. Висококваліфікований стоматолог-хірург з багатим досвідом роботи в різних країнах, що дозволяє йому відновлювати здоров’я та естетику посмішки сучасними методами якісно та надійно.

Євгеній закінчив Одеський національний медичний університет. Ще з перших днів навчання він знав, що бажає стати хірургом та зосередив свою увагу на поглибленні знань у цій галузі.

Протягом усього періоду навчання в університеті, Євгеній працював асистентом в різних стоматологічних клініках та навчався у практикуючих лікарів. Потім, відправився до Казахстану, де більше двох років працював з особистим лікарем президента Назарбаєва.

Mask Group(8)_edited.png

Після повернення вступив до Великої Британії, в університет Манчестера на післядипломну освіту з щелепно-лицьової хірургії, де пройшов 2-річну програму, успішно захистив дисертацію та здобув наукове звання з 2-х спеціальностей "Щелепно-лицьова хірургія", і "Стоматологія".

Зараз Євгеній працює в декількох клініках в Одесі, на Кіпрі та в Греції. Він має багатий досвід роботи з найскладнішими випадками та успішно вирішує складні завдання в галузі хірургічної стоматології.

Сертифікати

Наші лікарі регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб надавати вам якісний та сучасний сервіс.

bottom of page